Genel

IP Stresser Nedir?

IP Stresser kavramı öncelikle bünyesinde sağlam methodları ve sunucusu bulunan kendine güvenen geliştirmecilerin ufak ücretler karşılığı online olarak sunduğu hizmettir.

Günümüzde çoğu firmanın rakipleri olsun kendini sıralamadan düşürmeye çalışan rakipleriyle baş etmek için başvurduğu yöntemdir. Genelde isimleri IP Stresser veya Booter olarak piyasada geçer.Gözümüze kestirdiğimiz ucuz ve bitcoin ve banka kartı gibi yöntemleri kabul eden fiyatları 5$ dan başlayan paketleri satın alarak online DDoS hizmeti gerçekleştirebiliriz. Saldırı çeşitleri ikiye ayrılıyor Layer7(HTTP)Layer4(İP). Bazı servisler tek planda iksini sunarken bazıları sadece Layer4 hizmeti veriyor. Herbirinin kendine göre yöntemleri var örneğin Layer7 için CLOUDFLARE-BYPASS diyebiliriz.
Sizde ddos http flood saldırılarında bir bilginiz gücünüz kısıtlıysa,rakipleriniz başınızı ağrıtıyorsa kendiminde sık kullandığım paketleri uygun bir stresser hizmeti buraya bırakabilirim fiyatlari inceleyin derim. Ulusal saldırı günlerinde planınızı alıp hazır tutabilirsiniz layer4 ve layer7 mevcut.
İnternet hızlarının 10mbit olduğu bu dönemde 5$ aldığım bir plan bana 5 6 gbit/s saldırı imkanı tanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir