" Kaliteyi Sevene , Hesabını Bilene "
40 yıla aşkın süredir kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan ÖZGÜR MOBİLYA, önümüzdeki yıllara da aynı hizmet anlayışı ile merhaba diyor. Bir çok kuruluşta referansları bulunan ÖZGÜR Mobilya, Mutfak ve Banyo dolapları , Oturma gurupları, Kanepe, Koltuk takımları, Genç ve Çocuk odalarını kaliteden hiç bir ödün vermeden üretebilecek kapasiteye sahiptir.
ÖZGÜR Mobilya sunduğu mal ve hizmetlerin büyük bir bölümünü kendisi imal eder, teknik kadrosuyla montajını yapar ve satış sonrası verdiği teknik destek ile de müşteri ilişkilerini daima sıcak tutmayı hedefler. İlgilendiğiniz herhangi bir konuyla küçük de olsa bilgi almak için aradığınız taktirde, ÖZGÜR Mobilya ailesinden tüm sorunlarınızla ilgilenecek ve sizi yönlendirebilecek bir yetkili ile görüşebilirsiniz.
Merkez ve değerli bayileriyle bir çok başarılı proje ve uygulamaların altına gururla imza atan ÖZGÜR Mobilya, kalite, fiyat ve hizmet anlayışından ödün vermeden mobilyayı sanata dönüştürmeye devam edecektir.
8.000 m2 içerisine kurulmuş 3.000 m2`lik üretim alanı (fabrika), 8.000 m2`lik mağaza (Taşova Showroom :3.000 m2 , Amasya Showroom : 5.000 m2 ) alanı ile hizmetinizde olmanın gururunu yaşıyoruz. Bir aile şirketi olan firmamız ÖZGÜR Mobilya, başta baba Özgür AĞIŞ olmak üzere , Hayrullah, Ali Rıza ve Ümit Ağış ve 102 kişilik personeliyle birlikte hiç usanmadan ,durmadan çalışacaklarına ve yatırımlara devam edeceklerine söz veriyor.
Nice 40 yıllara sizlerle ulaşmak dileğiyle...
Özgür Mobilya
Satış Yetkilisi
Özgür Mobilya
Merhaba! Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
19:06
Send